Najlepsze Insidery w sieci!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30

2 posters

Go down

08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30 Empty 08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30

Pisanie  gazda stach Czw Kwi 08, 2010 2:12 am

Mecz: Stord - Haugaland
Typ: 2 (+5.5)
Kurs: 1.85
Stawka: 5/10
Buk: Centrebet
Analiza: Ostatni mecz przedostatniej kolejki w Norweskiej lidze piłkarzy ręcznych. Faworyt wydaje się jeden: Stord. Drużyna, która zajmuje miejsce 9 gra z zespołem z ostatniego miejsca, który w dotychczasowych 20 kolejkach zdobył 7pkt.
Goście nie mają szans na zajęcie przedostatniego miejsca w lidze, bowiem do 11 miejsca tracą aż 6 pkt. Warto dodać, że ekipa z 11 właśnie miejsca została ukarana 3pkt za problemy finansowe.
Na ten typ skierowała mnie jednak sytuacja gospodarzy, a konkretnie możliwe opcje/perspektywy na zakończenie sezonu.
W Lidze Norweskiej jest 12 zespołów.
Pierwsze 8 awansuje do play offów.
Ostatnie dwa spadają.
Trzeci od końca [10] zespół gra play offy o utrzymanie z 3 drużyną z ligi 2.
Zespół 9 kończy sezon.
Właśnie na 9 miejscu znajduje się Stord, ma 4pkt przewagi nad ekipą niżej - nie grozi im spadek do strafy spadkowej. Mają za to zaledwie 1 pkt mniej [oraz jeden mecz rozegrany mniej!] od Haslum - miejsce 8.
Wynika z tego, że jeśli wygrają jutrzejszy mecz będą mieli przewagę 1 pkt nad 9 miejscem i obie ekipy [Stord, Haslum] stoczą korespondencyjny pojedynek o miejsce 8 - ostatnie premiowane grą w play offach.
Obie ekipy będą stały jednak przed bardzo ciężkim zadaniem: Halsum zmierzy się na własnym parkiecie z Elverum - 2 ekipa w lidze. Stord za to zmierzy się z Drammen - Liderem rozgrywek! Również mecz rozgrywany będzie w Stord.
Można powiedzieć, że los tej drużyny leż w ich rękach. Aby być pewnym awansu do play offów zespół musi wygrać 2 mecze. W przypadku takiej samej liczby pkt decydują bezpośrednie wyniki [2x win Halsum]. Wiadomo, że jutrzejszy mecz u siebie z autsajderem wygrają. Problem narodzi się po tym meczu. Halsum gra z zespołem z 2 miejsca, który jednak miejsce 2 ma pewne niezależnie od końcowego wyniku [Trzecie bowiem Runar na 2 pkt mniej - teoretycznie może ich dogonić, ale Runar przegrał i zremisował mecz z Elverum]. Halsum zmobilizowane na pewno pokaże na co ich stać przed własną publicznością i tanio skóry nie sprzedadzą zespołowi, który grać będzie o pietruszkę.
Wychodząc z tego założenia Stord musi wygrać z liderami u siebie. Co jest możliwe - wczoraj Lider przegrał na wyjeździe z zespołem przedostatnim - Bodo. Nie mniej jednak wiadomo, że mecz łatwy nie będzie, a będzie to najważniejszy mecz sezonu. Trzeba będzie się do niego przygotować na 100%. Ostatnia kolejka zostanie rozegrana już w sobotę o godzinie 18:00. Czasu jest mało. Z racji tego moim zdaniem zawodnicy odbębnią pewne zwycięstwo dzisiaj nie ryzykując kontuzji, grają na niepełnych obrotach i skupią się na rywalu z najwyższej półki.
Stąd mój typ. Nie sądzę aby gospodarze wygrali aż 6 golami. Tym bardziej, że jutrzejsi goście grają ostatnio w kratkę, ale z przeciętnymi rywalami do jakich należy Stord przegrywają minimalną ilością bramek.
Historia również przemawia za typem:
05/10/2008 Stord vs. Haugaland 24:22
05/03/2008 Stord vs. Haugaland 24:22
20/12/2006 Stord vs. Haugaland 33:27

Stord w tym sezonie zaledwie 2x wygrał 6 bądź większą ilością bramek. Meczy rozegrał 20.

Reasumując. Jutro Stord będzie się oszczędzać na mecz sezonu [aby już w sobotę nie mieć wakacji]. Jest bardzo realna szansa na awans do półfinałów, dlaczego z niej nie skorzystać. Wysokość zwycięstwa w dzisiejszym meczu nie ma najmniejszego znaczenia.

Tyle,
Pozdrawiam.

gazda stach

Liczba postów : 158
Join date : 18/03/2010

Powrót do góry Go down

08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30 Empty Re: 08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30

Pisanie  gazda stach Czw Kwi 08, 2010 9:08 pm

31:20
-5j


Spodziewałem się przebiegu całego meczy podobnego do II połowy. Niestety się nie udało.

gazda stach

Liczba postów : 158
Join date : 18/03/2010

Powrót do góry Go down

08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30 Empty Re: 08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30

Pisanie  Admin Czw Kwi 08, 2010 9:12 pm

Gazda, nie wklejaj już tutaj swoich propozycji hehe
Wrzucaj je do swojego tematu, lub też ew. do działu "insidery".
Admin
Admin
Advocatus diaboli

Liczba postów : 1272
Join date : 09/01/2010
Skąd : Poland

https://closedpick.forumotion.net

Powrót do góry Go down

08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30 Empty Re: 08.04.2010 | Stord - Haugaland | 18:30

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach