Najlepsze Insidery w sieci!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

04.04.2010 | Feyenoord - Breda | 12:30

2 posters

Go down

04.04.2010 | Feyenoord - Breda | 12:30 Empty 04.04.2010 | Feyenoord - Breda | 12:30

Pisanie  gazda stach Nie Kwi 04, 2010 11:01 am

Mecz: Feyenoord - Breda
Typ: 2DNB
Kurs: 4.85
Stawka: 1/10
Analiza: Wszyscy grają na gospodarzy. Ja gram inaczej i polecam innym - po najniższej stawce rzecz jasna.
Dlaczego?
Gospodarze bez: De Guzmana, Tomasona i Fernandesa. Siła ataku i środek pola tracą bardzo wiele.
Goście przyjeżdżają jeszcze bardziej osłabieni: Amoah, Donny Gorter, [kartki]. Ponadto na urazy narzekają węgierski pomocnik Csaba Fehér oraz brazylijski napastnik Leonardo. Występ Ferne Snoyl oraz Tyrone Loran, Kwakman stoi pod znakiem zapytania. Trójka z tych graczy jest z pierwszego składu. Głównie brak Amoah'a jest osłabieniem - 9 bramek w sezonie.
Feyenoord w tym roku wygrał zaledwie jedno na pięć rozegranych spotkań u siebie.
Gospodarze zajmują 4 pozycję z 1 pkt przewagi nad AZ jednak moim zdaniem obrona tej pozycji nie jest priorytetem. Zakwalifikowali się do finału Pucharu Holandii i tam będą chcieli odnieść sukces i zagwarantować sobie LM. Makaay zbiera bardzo słabe noty. Drużyna mimo tego, że nie przegrała od 7 spotkań nie jest w najwyżej formie - 3 zwycięstwa i 4 remisy spośród 7 meczy z dołem tabeli na pewno nie napawają optymizmem.

Wydaje mi się, że niespodzianka jest prawdopodobna. Za minimalną stawkę można zagrać.
Pozdrawiam.

gazda stach

Liczba postów : 158
Join date : 18/03/2010

Powrót do góry Go down

04.04.2010 | Feyenoord - Breda | 12:30 Empty Re: 04.04.2010 | Feyenoord - Breda | 12:30

Pisanie  pierog Nie Kwi 04, 2010 3:31 pm

FT: 0:0
ZWROT
pierog
pierog
Moderator

Liczba postów : 152
Join date : 08/03/2010
Skąd : Poland

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach