Najlepsze Insidery w sieci!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

02.04.2010 | Millwall - Brentford | 20:45

2 posters

Go down

02.04.2010 | Millwall - Brentford | 20:45 Empty 02.04.2010 | Millwall - Brentford | 20:45

Pisanie  gazda stach Pią Kwi 02, 2010 8:23 pm

Mecz: Millwall - Brentford
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1.8
Stawka: 3/10
Analiza: Zdecydowanym faworytem meczu wydają być się gospodarze, którzy od 7 spotkań nie zaznali smaku porażki, remisując tylko raz. Goście są w gazie, pewnie stąd tak wysoki kurs - 4 ostatnie mecze bez porażki.
Gram ten mecz, ponieważ miałem okazję oglądać 2 z trzech ostatnich meczy Millwall. Z Charltonem i Leeds odpowiednio: 4:0 [Dom] i 2:0[Wyjazd] wygrane w świetnym stylu, mecze zdominowali od początku do samego końca, co w Anglii jest bardzo trudne. Szczególnie zaimponowała mi postawa drużyny w meczu z Leeds na wyjeździe. Przy stanie 1:0 nie czekali na kontry, nie cofnęli się tylko cały czas utrzymywali się przy piłce, mieli ogromną przewagę co udokumentowali strzelając drugą bramkę, a przeciwnik to nie byle kto - ówcześnie bodajże 8pkt więcej niż Millwall.
W dzisiejszym meczu nie wystąpią Dickson oraz Mark Phillips [Brentford] - obaj bardzo ważni pomocnicy.
W pierwszym meczu obu drużyn padł remis: 2:2.
Gospodarze u siebie grają fenomenalnie [14:4:1], goście na wyjazdach [5:5:9] .
Brentford nie ma o co grać, gospodarze dzięki słabej postawie rywali z czuba są w stanie zapewnić sobie awans co miesiąc temu było tylko marzeniem. Będą chcieli przed własną publicznością pokazać, że awansują do 2 klasy rozgrywkowej w Anglii.

Gram ostrożny handicap, ponieważ obawiam się skromnego zwycięstwa gospodarzy [przeczucie, które jednak pozwala mi grać ten typ. Szczęsny ostatnio spisuje się dobrze w bramce.. ileż można ]

Powodzenia.

gazda stach

Liczba postów : 158
Join date : 18/03/2010

Powrót do góry Go down

02.04.2010 | Millwall - Brentford | 20:45 Empty Re: 02.04.2010 | Millwall - Brentford | 20:45

Pisanie  Admin Sob Kwi 03, 2010 11:06 am

FT: 1:1
-3j.


*Sorry pierog - przypadkowo skasowałem Twój post.
Admin
Admin
Advocatus diaboli

Liczba postów : 1272
Join date : 09/01/2010
Skąd : Poland

https://closedpick.forumotion.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach