Siatkówka; mężczyźni; sezon 2009/2010

Go down

Siatkówka; mężczyźni; sezon 2009/2010

Pisanie  McKnight on Sob Mar 27, 2010 3:23 pm

PLS
Play-off sobota/niedziela (27/28.03.2010)

PGE Skra Bełchatów- Pamapol Siatkarz Wieluń
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle- AZS UWM Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów- Domex Tytan AZS Częstochowa
Jastrzebski Wegiel - Delecta Bydgoszcz

Na ten weekend zaplanowane są 4 mecze. W pierwszym ciężko znaleźć coś ciekawego z odpowiednim kursem. Ale w kolejnych można spróbować...

POLSKA PLS:
Typ: Under 160,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: betsafe.com
Stawka: 3/10

Pierwszy mecz dla ZAKSY nie był łatwy, ale moim zdaniem to Akademicy zagrali najlepszy mecz przeciw tej drużynie w tym sezonie, a gospodarz nie zagrał na 100% swoich umiejętności. Myślę, że ponownie zobaczymy 3 sety, ale kurs jest wyższy na undera...

POLSKA PLS:
Kurs: 1.60

W pierwszym meczu nie typowałem dokładnego wyniku, ponieważ Domex nie leżał drużynie gospodarzy, ale po wczorajszym meczu, doszedłem do wniosku, że wynik 3:0 powinien się powtórzyć. Domex nie na ten czas nie ma tylu umiejętności ani formy, by powalczyć z Asseco. Przy podobnym kursie, lepiej jest jednak postawić na undera.

POLSKA PLS:
Typ: 3:0 (dokładny wynik)
Kurs: 1.95
Stawka: 2/10

Ten zakład jest najmniej pewny, bo waham się między 3:0 a 3:1, ale bardziej skłaniam się do 3:0 po mniejszej stawce. Delecta to dla mnie rozczarowanie, zespół tworzony za szybko i trochę nieprzemyślanie. Jastrzębski ma na niego sposób (2x3:0 w zasadniczym), gra we własnej hali co zważając na jej specyficzność bardzo pomoże. Oglądając ostatni mecz tych drużyn w Bydgoszczy, gospodarze przegrywali z końcówkach setów, po dość wyrównanych bojach. Marnowali punkty seriami, i widać było, że to zbiór zawodników, nie drużyna. Z Jastrzębskim bez szans na wyjeździe, jednak ciężko powiedzieć, czy stać ich na urwanie seta.

--------------------------------------------------------------------------
Nieciekawie się zaczęło...

-8 j

POLSKA PLS:
Kurs: 1.65

AZS sprawił największą jak dotąd niespodziankę, na którą szczerze mówiąc, nie liczyłem. Kędzieżynianie nie zagrali dobrego spotkania, i z pewnością będą chcieli w Olsztynie zmazać plamę (mecz przesądziła seria w tie-break'u 8 punktów gości pod rząd).

POLSKA PLS:
Kurs: 1.60

Tego meczu byłem najpewniejszy, i niestety się przejechałem. Częstochowianie w pierwszym meczu nic nie pokazali, a w 2 nawiązali równożędną walkę w wyżej notowanym rywalem. Resovia wygrała, ale AZS napsuł jej nadspodziewanie dużo krwi.

POLSKA PLS:
Typ: 3:0 (dokładny wynik)
Kurs: 1.95

Jastrzębianie za bardzo się otworzyli, co skrzętnie wykożystali Bydgoszczanie. Czarny scenariusz straty seta, okazał się niestety prawdziwy.

Ostatnio zmieniony przez McKnight dnia Sro Mar 31, 2010 4:19 pm, w całości zmieniany 2 razy

McKnight

Liczba postów : 9

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Siatkówka; mężczyźni; sezon 2009/2010

Pisanie  McKnight on Nie Mar 28, 2010 10:07 pm

Nieciekawie się zaczęło...

-8 j

McKnight

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  Admin on Pon Mar 29, 2010 6:26 pm

SIATKÓWKA; Grecja
Aris - Iraklis Thessaloniki
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsafe

Ten typ polecił mi pewien ekspert od siatkówki.
Drugi mecz między tymi drużynami; i zarazem ostatnia szansa dla Arisu na pozostanie w walce o półfinały. Gospodarze niedawno zakontraktowali kilku bardzo dobrych graczy, którzy w dużym stopniu przyczynili się do poprawienia gry zespołu. Dzisiaj Aris moim zdaniem nie jest na tak straconej pozycji jakby wskazywały kursy. Gra u siebie, na hali będzie komplet ludzi i zapewne fanatyczny doping. Iraklis na wyjazdach przeważnie zawsze traci sety; a teraz moim zdaniem nawet przegra. Za małą stawkę można spróbować.

FT: 3:0
+2,2j.

Bez problemu :pirat:
Admin
Advocatus diaboli

Liczba postów : 1272

Zobacz profil autora http://closedpick.forumotion.net

Powrót do góry Go down

Pisanie  McKnight on Sro Mar 31, 2010 4:53 pm

PLAY-OFF PLS Środa 31.03.2010

Mam nadzieję, że zacznie się odrabianie strat.

POLSKA PLS:
Neckermann AZS Politechnika Warszawska- Jadar Radom
Typ: 1
Kurs: 1.52
Stawka: 4/10

Politechnika na swoim boisku jest groźna, prowadzi w tej parze 1:0 i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powiększyć przewagę. W pierwszym, wyrównanym meczu, bardzo dobrze zaprezentowała się ze strony taktycznej. Jadar z kolei ponosząc porażkę u siebie jest w trudnej sytuacji, poziom morale stoi na bardzo niskim poziomie. Z niepotwierdzonych informacji Jan Such miał złożyć rezygnację ze stanowiska trenera, co na pewno nie podnosi na duchu drużyny z Radomia. Za Wa-wą stoi bardzo duża przewaga psychiczna, co może okazać się ważniejsze niż same umiejętności.

Jako ciekawostkę podam, że Warszawianie w 3 poprzednich pojedynkach ZAWSZE wygrywali 1 seta. Kurs ok. 1.6, ale takiego zwycięstwa nie można przewidzieć.

POLSKA PLS:
Domex Tytan AZS Częstochowa- Asseco Resovia Rzeszów
Typ: 2
Kurs: 1.50

2:0 dla Asseco, i kolejny mecz na wagę awansu. W Częstochowie Rzeszowianie wygrali 1:3 w rundzie zasadniczej, tym razem będzie trudniej, ale wynik powinien być kożystny dla Asseco. Mimo niezłego meczu w Rzeszowie (3:2 dla Sovii), Domex nie ma tego czegoś, żeby mogło wygrać z Resovią, chociaż powinien to być wyrównany mecz.

McKnight

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  gazda stach on Pią Kwi 02, 2010 2:23 pm

Mecz: Delekta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Typ: 2
Kurs: 1.7
Analiza: Liczyłem na to, że po przegranym meczu kursy na Jastrzębski skoczą do góry. Bardzo dobrze.
Mój zdecydowany typ: Typ na 2.
Jastrzębski w tym sezonie grał 5 razy z Bydgoszczą:
Wygrana 3:0 Dom
Wygrana 3:0 Wyjazd
Wygrana 3:1 Dom
Wygrana 3:1 Dom

Przegrana 0:3 Wyjazd
Jastrzębski w tym sezonie grał 4 mecze na "Łuczniczce":
Wygrana 3:0 z Kędzierzynem [PP]
Wygrana 3:2 z Rzeszowem [PP]
Wygrana 3:0 z Bydgoszczą [Liga]

Przegrana 0:3 z Bydgoszczą [Liga - play off]

Wczorajszy mecz był nie tyle co ustawiony co odpuszczony przez Jastrzębski węgiel. Jedyne co mnie zdziwiło to wypowiedzi Prezesa, II trenera oraz samych siatkarzy - chęć zwycięstwa w trzech meczach. Nie udało się, dla mnie to zaskoczenie nie było - co pokazuje chociażby mój typ Na Bydgoszcz.

Konsultowałem się z zawodnikiem Jastrzębskiego - zdecydowanie potwierdza 'Wygramy 3:1 w rywalizacji, za 2 tygodnie jedziemy do Kędzierzyna". - Stąd Insider, jeśli nie jest to argument za, to proszę przestawić do Typu Dnia.

Co do samych składów. Na papierku wydaje się, że Jastrzębie jest mocniejsze w niewielkim stopniu. W praktyce wygląda to inaczej. Wspaniały zawodzi na całej linii. Ma skład na 'pudło' w Polsce. Bez wątpienia. Jak grają chyba wszyscy wiemy. W zespole nie ma ducha walki, atmosfera jest fatalna*, kibiców brak.
* Mistrz Olimpijski w zespole Delekty:
https://www.youtube.com/watch?v=xxDZlt9bPZ0
To o czymś świadczy.

Nie sądzę aby któremukolwiek członkowi ekipy Jastrzębskiego uśmiała się perspektywa gry 5 meczu pod presją na własnym obiekcie.
Dzisiaj Jastrzębski wygra i zapewni sobie awans do Półfinału.
Osobisty typ: 2:3 Smile

Pozdrawiam.

gazda stach

Liczba postów : 158

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics