Pisanie  gazda stach on Pon Mar 22, 2010 7:18 pm

Kurs: 1.81
Stawka: 5/10
Analiza:
Mój Typ Dnia! Zdecydowanie!
Może najpierw wyjaśnię: AH -1. Oznacza, że w przypadku zwycięstwa wyższego niż jedną bramką typ siada. W przypadku zwycięstwa jedną bramką jest zwrot. W przypadku remisu bądź porażki kupon przegrany.
Dlaczego tak gram?
Brondby ma szanse na awans, jednak takie mecze musi wygrywać. Mecze z przedostatnim zespołem - Randers mającym aż 17 pkt straty do miejsca gwarantującego byt w lidze.
Rundę wiosenną Randers rozpoczęło bardzo udanie. Dwa bezbramkowe remisy są na pewno wynikami, które kupiliby w ciemno przed sezonem biorąc pod uwagę, że grali z 3 i 7 ekipą w lidze, sami zajmując 11 lokatę. Oczywiście mówiąc to liczę się z tym, że drużyna ma problemy finansowe już od początku sezonu.
Gospodarze zagrali w tym roku również 2 mecze. Pierwszy, na własnym stadionie zremisowali 1:1 z 10 ekipą w lidze. Drugi przegrali z liderem - Kopenhagą. Miałem przyjemność oglądać obszerne skróty z tego spotkania. Mimo tego, że Brondby ten mecz rozgrywali na wyjeździe nie było tego widać na tle tak znakomitego rywala jakim jest Kopenhaga. Gole stracili w 70 i 90 minucie, więc wynik trzymali bardzo długo, a sami mogli zdobyć 2 gole.

03/10/2004 - Brøndby IF vs. Randers FC 2:0 :plusik:

Jak widać mecze zazwyczaj kończą się zwycięstwem Brondby. Na 8 rozegranych meczów tylko 2 razy typ by nie wszedł.

W tym sezonie z Randers Brobdy wywiozło 3 pkt wygrywając 1:3.

Kolejnym aspektem przemawiającym za drużyną gospodarzy są statystyki:
Brondby u siebie: 4:3:3 bramki: 23:18
Randers na wyjeździe: 0:3:6 bramki: 5:16
W całym sezonie goście zdobyli 13 bramek tracąc przy tym aż 33.

Moim zdaniem nie ma opcji aby choćby pkt wywieźli dzisiaj gospodarze. Wobec tego co najwyżej grozi nam zwrot. Biorąc pod uwagę mobilizację - którą to kapitan drużyny zdecydowanie podkreśla - drużyna jest w stanie wygrać dzisiaj bardzo przekonywująco.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez pierog dnia Wto Mar 23, 2010 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Zmiana koloru tematu)

Jestem.. bardzo wzburzony.
Drużyna walcząca o puchary u siebie remisuje z ekipą, którzy w sezonie prawie 3x więcej bramek stracili co zdobyli. Ekipa ta grała od 10 minuty w 10!
Osłabienia w składzie były podobne.

Nie wiem co o tym myśleć.
Na palach liczyłem tylko do 70 minuty poprzeczki, słupki i niewykorzystane 80% sytuację, które kończyły się fiaskiem bo niełaska było strzelić .. trzeba było podawać.