19.03.2010 | 14:00 | Beroe - Lokomotiv Plovdiv

Go down

19.03.2010 | 14:00 | Beroe - Lokomotiv Plovdiv

Pisanie  Leon on Pią Mar 19, 2010 2:19 pm

Liga: Bułgaria, PFG A
Spotkanie: Beroe - Lokomotiv Plovdiv
Typ: Beroe
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Stawka: 2/10
Analiza:
Jak dla mnie nieco egzotyczna liga, jednak zdecydowałem się na ten typ głównie ze względu na kurs, który według mnie jest nieco zawyżony.

Beroe znajduje się na 10. pozycji i ma na koncie 27 pkt. Mimo to strata do 4. miejsca wynosi tylko 5 punktów, zatem Beroe ma realne szanse na to, aby w tym sezonie podskoczyć jeszcze o kilka miejsc do góry. W ostatnim czasie gospodarze rozegrali dwa dobre spotkania. Najpierw potrafili zatrzymać u siebie zdecydowanie jeden z najsilniejszych zespołów ligi - CSKA Sofia (0:0) - a potem pokonali na wyjeździe wyżej notowane Chernomorets (2:0). Stawia to Beroe w dobrym świetle przed spotkaniem z Plovdiv. Generalnie gospodarze świetnie radzą sobie na swoim obiekcie, na którym nie doznali jeszcze goryczy porażki. Notują oni tam bilans 4-5-0. Beroe to silna i solidna drużyna ze środka tabeli, która ma uzasadnione aspiracje do walki o wyższe lokaty. W tym celu musi jednak zdobywać regularnie komplety punktów ze słabszymi ekipami.

Do takich ekip możemy zaliczyć Lokomotiv Plovdiv. Goście okupują 14. miejsce z dorobkiem zaledwie 12 pkt. W ostatnich 6 ligowych meczach aż 5 razy doznali porażki. Lokomotiv to jeden z głównych kandydatów do spadku. Bilans spotkań na wyjeździe (1-1-7) również utwierdza mnie w przekonaniu, że Plovdiv nie powinien sprawić kłopotów Beroe. W 9 wyjazdowych spotkaniach goście stracili aż 21 goli! Z taką defensywą nie ma co myśleć o powalczeniu z lepszymi ekipami, które bezlitośnie wykorzystują błędy obrońców.

W pierwszym meczu w tym sezonie Beroe pokonało Lokomotiv na wyjeździe 3-1. Dzisiaj liczę na skromne 1-0.
Leon

Liczba postów : 18

Zobacz profil autora http://pewny-zysk.pl.tl

Powrót do góry Go down

Re: 19.03.2010 | 14:00 | Beroe - Lokomotiv Plovdiv

Pisanie  gazda stach on Pią Mar 19, 2010 4:04 pm

A moim zdaniem Gospodarze dzisiaj nie wygrają.
Gdybym miał typować stawiałbym na X, we. X2.

Na pewno mecz jest różnie interpretowany przez różne grupy typerów. Spotkałem się już z analizami pod 1,2, i X.
Trzeba wziąć pod uwagę, że Goście wzmocnili się porządnie przed rundą wiosenną, że muszą szukać pkt oraz to, że gospodarze mają problemy finansowe, z tego co wiem nie są przejściowe.

Absencje zdecydowanie na korzyść gości.

Moim zdaniem no bet, nie mniej jednak życzę powodzenia! Smile

gazda stach

Liczba postów : 158

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: 19.03.2010 | 14:00 | Beroe - Lokomotiv Plovdiv

Pisanie  Admin on Pią Mar 19, 2010 6:19 pm

FT: 0:1
-2j.
Admin
Advocatus diaboli